Кошик
41 відгук
+380500103519
+380679611849

Можливості використання бетонної фасадної ліпнини

Можливості використання бетонної фасадної ліпнини

Використання бетонної фасадної ліпнини є популярним видом декоративного оформлення різних будівель, споруд, будівель. Карнизи, молдинги, кронштейни, колони, статуї, пілястри стануть гармонійним доповненням до будь-якого екстер'єру.

Варто відзначити, що багато проектів у Києві реалізовані з використанням декоративних бетонних виробів вітчизняного виробництва. Вони виглядають стильно, оригінально, незвично, тому їх люблять багато архітектори, дизайнери, декоратори.

 

Використання фасадної ліпнини з бетону

 

Фасадная лепнина из бетона отличается неприхотливостью в эксплуатации. Она прекрасно подходит для применения как внутри, так и снаружи помещений. Бетон отлично выдерживает температурные перепады, воздействие влаги, ветровой нагрузки, поэтому долгое время сохраняет отличный внешний вид. Использование гипсовой фасадной лепнины обладает многочисленными преимуществами, среди которых:

  • простота монтажа — элементы достаточно легко устанавливаются посредством стандартных строительных смесей;

  • отсутствие необходимости в постоянном уходе;

  • сохранение отличного внешнего вида на протяжении многих лет;

  • невисока вартість.

В профільних магазинах Києва можна вибрати різні види декору. Але фасадна ліпнина з бетону є оптимальним варіантом за якістю і ціною. Продукція даної категорії розрахована на багаторічну експлуатацію, що й доведено на практиці. Будь-який фасад виглядає красивим, статусним із застосуванням фігурних молдингів, пілястр та інших видів декору.

 

Карнизи, молдинги, кронштейни, колони, статуї, пілястри в Києві

 

Такі види ліпнини, як карнизи, молдинги, кронштейни, колони, статуї, пілястри, відкривають безмежні можливості для декораторів і архітекторів. Вітчизняні виробники пропонують широкий вибір фасадного декору, виконаного в різних стилях і напрямках. По суті, для будь-якого проекту можна вибрати відповідні декоративні вироби з гіпсу, бетону в класичному або сучасному, добірною або нейтральному дизайні.

Купуючи продукцію від ліпний майстерні «Гіпсовий і фасадний декор», можна розраховувати не тільки на відмінні естетичні якості, а також стабільність, надійність експлуатації. У великому асортименті продукції можна знайти стильний гіпсовий, бетонний декор. Відмінні ціни і прекрасне якість гарантовані.

Інші статті